آموزش کار با بانک اطلاعاتی sql در سی شارپ | هیلتن


برنامه نویسی پایگاه داده در سی شارپ

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 9 ساعت
حجم: 1.2G
قیمت: 50 هزار تومان

برنامه نویسی پایگاه داده در سی شارپ

امروزه کمتر برنامه ی کاربردی وجود دارد  که نیاز مند منبع داده ای (پایگاه داده، فایل، سرویس و ...) نباشد. منابع داده ای مختلفی وجود دارد که مهمترین آنها پایگاه داده (Database)می باشد. بستری که زبان برنامه نویسی سی شارپ با پایگاه داده وصل می شود Ado.net نام دارد. روش های مختلفی برای وصل شدن به پایگاه داده وجود دارد مانند Entity Framwork و... اما تمام این روش ها درآخر باید از تکنلوژی Ado.net استفاده کنند.فراگیری این تکنلوژی برای تمام برنامه نویسان سی شارپ لازم و ضروری است.در این پکیج به صورت کامل و جامع مطالب تکنلوژی Ado.net پوشش داده شده است و تکنیک های مختلف کدنویسی هم چون سه لایه ای و ... آموزش داده می شود .

LINQ در سی شارپ

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 3 ساعت
حجم: 375M
قیمت: 45 هزار تومان

LINQ در سی شارپ

LINQ (لینک - Language Integrated Query ) یک زبان برای تقاضا از هر گونه مجموعه داده (بانک اطلاعاتی، آرایه‌ها، Xml و…) می‌باشد. این زبان بسیار شبیه زبان SQL بوده و با زبان‌های C# و Vb.NET قابل پیاده‌سازی است. برای یاد گیری EntityFramework بهتر است اولLINQ فرا بگیرید. در این پکیج سعی شده است با مثال های متنوع نحوه کار با این دستورات را نشان دهیم.

انتیتی فریم ورک Entity Framework

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 7 ساعت
حجم: 1.2G
قیمت: 60 هزار تومان

انتیتی فریم ورک Entity Framework

Entity frameworkدرواقع یکی از قدرتمندترین ORM های دسترسی به منابع داده است.به وسیله Entity Framework شما می توانید با انواع مختلف دیتابیس از قبیل SQL Server ، Sqlite و … کار کنید بدون اینکه نیاز به عملیات مستقیم در دیتابیس داشته باشید.این تکنولوژی چند ویژگی مهم دارد که توجه اکثر برنامه نویسان را به خود جلب کرده است.

آموزش دپر Dapper

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 1 ساعت
حجم: 100MB
قیمت: رایگان

آموزش دپر Dapper

Dapper یک ORM کوچک، سبک و سریع می باشد که دارای محبوبیت زیادی است که وظیفه آن مدیریت ارتباط بین محیط برنامه نویسی و دیتابیس می باشد. شما با کمک Dappe می توانید به سادگی دستورات SQL خود را در قالب Stored Procedure و یا دستورات مستقیم SQL اجرا نمائید.