آموزش رایانه کار درجه 1و2 ICDL
مدرس : فاطمه اسماعیلی
زمان آموزش: 4 ساعت
حجم: 1GB
قیمت: رایگان
وضعیت: تکمیل شدهمشاهده سبد خرید
آموزش رایانه کار درجه 1و2 ICDL

مشخصات محصول

 آموزش icdl

شاید بیان این جمله که آشنایی و استفاده از کامپیوتر، شرط لازم زندگی در دنیای کنونی است، کمی اغراق آمیز باشد؛ اما نگاهی گذرا به سیستم ها و وسایلی که به طور روزمرّه از آن استفاده می کنیم، تأییدی بر این گفته خواهد بود. سیستم های هوشمند کارت اعتباری، دانشگاه مجازی، کتاب های الکترونیکی، خریدهای آنلاین، تلفن های همراه، وسایل خانگی دیجیتال، دوربین های مگاپیکسلی، ساختمان های هوشمند و... تنها قسمت کوچکی از دنیای دیجیتال کنونی هستند که نیاز به استفاده و آشنایی با کامپیوتر را برای ما ملموس تر می سازند؛ اما گستردگی رشته کامپیوتر، در کنار تعدد و تنوع نرم افزار، سخت افزار و میان افزارهایی که مدام در حال تغییر، توسعه و به روزرسانی است، این مجال را به ما نخواهد داد تا بر همه زمینه های موجود در آن تسلط یابیم. از طرف دیگر، هیچ کس انتظار آن را ندارد که همه افراد به صورت حرفه ای و دانشگاهی، مسائل مربوط به دانش کامپیوتر را فرا گیرند. اما مشکل آن جاست که اکثر علاقه مندان به فراگیری دانش و مهارت کامپیوتر، نمی دانند از کجا باید این آموزش ها را آغاز کنند. به عبارت دیگر، چگونه می توان فهمید مهارت حاصل از این یادگیری، ما را در یافتن موقعیت های شغلی بهتر یاری می کند؟

ICDL، راه حل مناسبی برای حل این مسئله دارد؛ به طوری که با ارائه این استاندارد بین المللی، حداقل دانش و مهارت لازم را در به کارگیری کامپیوتر در اختیار افراد قرار می دهد.

Icdl  شامل هفت مهارت که عبارتند از:

1. مفاهیم اساسی IT.( در این قسمت این بخش مورد بررسی قرار می گیرد)

2. مقدمه ای بر ویندوز10

3. مقدمه ای بر Word

4. مقدمه ای بر Excel

5. پایگاه های داده، مقدمه ای بر Access.

6. مقدمه ای بر Power Point

7. خدمات اطلاعاتی شبکه اینترنت و پست الکترونیک.

مهارت های ICDL در نهایت سادگی، بسیار کاربردی هستند؛ به طوری که بعد از طی این دوره و کسب مهارت لازم، صرف نظر از مسائل پیچیده فنی مهندسی، در حد رفع نیازهای روزمرّه، انجام امور بانکی، جست وجوی اطلاعات و حتی بازی و سرگرمی، استفاده از کامپیوتر بسیار لذت بخش بوده، در اندک زمانی به ضرورتی در زندگی مبدل خواهد شد.لینک قسمت های رایگان


لینک دانلود قسمت