جاوااسکریپت

جاوا اسکریپت

مدرس : محسن شفیعی
زمان آموزش: 3 ساعت
حجم: 268M
قیمت: رایگان

جاوا اسکریپت

در قسمت آموزش HTML ، با زبان طراحی صفحات وب آشنا شديد . به وسيله امکانات زبان HTML ، می توان انواع صفحات وب را با کليه اجزای مورد نياز از قبيل نوشته ها ، جداول ، تصاوير ، فرم ها و … را ايجاد کرد . اما HTML صرفا يک زبان طراحی است و توانايي برنامه سازی ، کنترل فرم ها ، پاسخ به رويدادهای برنامه و عملکرد کاربر و … را ندارد .
به همين دليل بايد از يک زبان برنامه نويسی در صفحات وب استفاده کرد . Java Script يکی از زبان های برنامه نويسی اسکريپتی است ، که اولين بار توسط شرکت Netscape معرفی شد . امروزه متداولترين زبان اسکريپت نويسی صفحات وب است . در این دوره ، ما به آموزش جاوا اسکریپت از مقدماتی تا پیشرفته پرداخته ایم . با ما همراه باشید .

پکیج دومنظوره جاوا اسکریپت JavaScript

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 7.30ساعت
حجم: 1 GB
قیمت: 80 هزار تومان

پکیج دومنظوره جاوا اسکریپت JavaScript

در این پکیج علاوه بر زبان جاوا اسکریپت JavaScript ، ریفکتورینگ کد نیز تدریس شده است. این پکیج برای تمام کاربران لازم و ضروری می باشد در این پکیچ سعی شده است که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت به صورت کاملا عملی وکاربردی و با مثال های متنوع گفته شود. علاوه  بر زبان جاوا اسکریپت سعی شده است تکنیک های ریفکتورینگ کد (Code Refactoring)در این پکیج گفته  شود .جاوا اسکریپت (JavaScript) ، زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، پویا، مبتنی بر شی، وابستگی کم به نوع (Weakly typed)، چند رویه و تفسیری است.