اسکیول سرور

آموزش SQL Server

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 7 ساعت
حجم: 650M
قیمت: 160 هزار تومان

آموزش SQL Server

  یک سیستم مدیریت پایگاه داده  رابطه ای (RDBMS)  است که محصول شرکت Microsoft است. امروزه SQL Server به صورت گسترده استفاده می شود و یکی از سه پایگاه داده ی (Oracle,DB2) مشهور دنیاست. که قابلیت های زیادی دارد. در این پکیج سعی شده است تمام مطالب لازم برای یک برنامه نویس گفته شود

آموزش پشتیبان گیری اتوماتیک و زمان بندی شده در SQLServer

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 30 دقیقه
حجم: 40MB
قیمت: رایگان

آموزش پشتیبان گیری اتوماتیک و زمان بندی شده در SQLServer

شاید برای شما پیش آمده که بخواهید در ساعت مشخصی از شبانه و روز از دیتابیس خود در کامیپوتر شخصی یا سرور بکاپ تهیه کنید ، اینکار مستلزم رعایت چندین نکات است که به راحتی توسط گروه نرم افزاری هیلتن در این فیلم آموزشی گفته می شود .
با فراگیری این آموزش می توانید از Database خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و در محل دلخواه در سیستم ذخیره کنید
اهمیت و ضرورت تهیه نسخه Backup در هر ارگانی لازم الااجراست به صورتی که اگر برنامه زمان بندی ( schedul ) دیتابیس آن سازمان یا شرکت به صورت مرتب بکاپ گرفته نشود باعث بروز مشکلاتی می گردد که در بعضی از موارد ممکن است عوارض جبران ناپذیزی به جا بگذارد .

آموزش SQL Server پکیج شماره 2

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 6 ساعت
حجم: 900MB
قیمت: 90 هزار تومان

آموزش SQL Server پکیج شماره 2

پکیج شماره دو اسکیول سرور SQL Server 2019 در این دوره سعی شده است که با استفاده از تکنولوژی ها و قابلیت های موجود در  SQL Server و همچنین قابلیت های جدیدی که به تازگی از نسخه 2019 به آن اضافه گردید نیز مطالبی ارائه گردد. با خریداری این پکیج آموزشی ، مهارت و تخصص خود را در زمینهSQL Server افزایش داده و به مراتب وارد بازار کار شوید.

آموزش SQL Server پکیج شماره 3

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 8 ساعت
حجم: 1.15 GB
قیمت: 140 هزار تومان

آموزش SQL Server پکیج شماره 3

نگهداری و توجه به دیتابیس ها در ادارات ، سازمان ها و مشاغل کوچک و بزرگ که دارای یک سیستم نرم افزاری هستند بسیار اهمیت داشته و باید در کانون توجه قرار بگیرید.در حال حاضر در کشور ایران ماهانه یا سالانه مدیران سازمان تصمیم به بالابردن بهره وری سیستم و پایگاه داده خود می گیرند اما متاسفانه به علت دانش نه چندان کافی و کاربردی دچار سردرگمی می شوند، که چطور سیستم نرم افزاری و پایگاه داده را به نحوی ارتقا دهیم و سرعت اجرای گزارشات و ... را افزایش دهیم که باعث فروش بیشتر و همچنین رضایت مشتری یا کارمندان خود شود.در این پکیچ آموزشی SQL Server شماره سه نکات کاربردی و بهینه در خصوص افزایش سرعت، افزایش بهره وری سیستم های نرم افزاری و پایگاه داده و همچنین نگهداری خوب و به موقع از پایگاه داده تدریس شده است.